Każdego dnia z radością pracuję, aby stworzyć Twój magiczny leśny artefakt!

Firma Nature Core powstała z potrzeby pokazania, że drewno to nie tylko opał czy kawałek deski. To materiał elegancki, mający swoją historię, czar i pokłady niesamowicie dobrej energii. Otaczanie się naturalnymi produktami, poprawia samopoczucie i pozwala się odprężyć.

Keep Calm and… go to the Woods!

Zabieram Cię prosto do Pradawnej Puszczy, gdzie tworzę Leśne Artefakty, które ładować Cię będą pozytywną energią, nawet w środku betonowej dżungli.

Daj się porwać na wycieczkę, zakosztuj leśnej kuchni z przepisami na blogu, poznaj naturalne ciekawostki i zabierz ze sobą wymarzony artefakt <3

Nasz zespół

Zwykle piszecie do mnie „Wy”, chociaż faktycznie jestem to ja- Iwona! Szefowa, ogarniaczka Naturowej firmy, twórca i marzycielka mocno stąpająca po Ziemi. Bieszczadzka dziewczyna, tworząca na Podlasiu. Ze mną się kontaktujecie, to ja tworzę Wasze leśne artefakty i staram się zabierać Was do mojego Świata.

Mimo, że NatureCore to takie moje dziecko, bez Nich ten projekt by się nie udał.

Iwona

Prezes, Projektant, Twórca, Spec od Social Mediów, Gościu od Marketingu i Obsługi Klietna. Po godzinach Informatyk i Fotograf produktowy 😉
A faktycznie Leśnik i twórca całego tutejszego bałaganu!

Mateusz

Człowiek Lasu! Spec od leśnych pudełek i pierwszy recenzent leśnych artefaktów.
Prywatnie mąż i ogarniacz mojego wiórowego chaosu 🙂


Staś

Człowiek od ustalania harmonogramu 😉


Masz ochotę na Leśny Artefakt? Zajrzyj do sklepu

Ziemia ma muzykę dla tych, którzy słuchają! Posłuchaj, co o Tobie mówią drzewa.

Koszyk